Görme Engelliler
T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / MALTEPE - Maltepe Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

ÖĞRETMENLER GÜNÜ YEMEĞİ DÜZENLENDİ

    22 Kasım 2012 Perşembe akşamı Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfında, 23 Kasım 2012 Cuma akşamı okulumuz öğretmen ve idarecilerinin katıldığı Öğretmenler Günü Yemeği Çengelköy Erbap Kafe´de düzenlendi.

    22 Kasım 2012 Perşembe akşamı Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfı, Maltepe İlçesi´ndeki tüm İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Orta Okulları´na öğretmenler günü yemeği düzenlemiştir. Yemeği İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Faik KAPTAN ve diğer değerli misafirlerimiz de teşrif etmişlerdir. Vakfımız, yemek sonunda idareci ve öğretmenlerimize hediyeler de takdim etmiştir.  Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfı Başkanı İsmail Hakkı ERTÜRK hocamıza ve bu güzel yemeğe maddi, manevi emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Fotoğraflar için tıklayınız.

 

    23 Kasım 2012 Cuma akşamı okulumuz öğretmen ve idarecilerinin katıldığı Öğretmenler Günü Yemeği Çengelköy Erbap Kafe´de düzenlendi. Okul Aile Birliği´mize ve katkısı bulunan herkese teşekkür eder, öğretmenlerimize hayırlı bir eğitim öğretim yılı dileriz.

Fotoğraflar için tıklayınız.

 

Yayın: 2012-12-28 - Güncelleme: 2012-12-28 11:35:18 - Görüntülenme: 850